Mycie samochodu nie musi być problemem

myjnie bezdotykoweWiększość z nas chce, żeby samochód prezentował się atrakcyjnie, a to oznacza konieczność regularnego czyszczenia jego karoserii.
Można to oczywiście zrobić samodzielnie, ale dla niektórych osób jest to duży problem, zwłaszcza jeśli nie dysponują wystarczającą ilością miejsca.

Jakie jest więc inne rozwiązanie? Można zdecydować się na skorzystanie z usług profesjonalnej myjni samochodowej, która dysponuje odpowiednim zapleczem technicznym.

W myjniach dotykowych najczęściej niezbędne jest posiadanie drobnych, którymi płaci się w automacie.
Myjnie bezdotykowe natomiast zazwyczaj są obsługiwane przez wyspecjalizowanych pracowników, którzy mają na ten temat odpowiednią wiedzę.

Czemu myjnia samochodowa to dobry pomysł?

myjnie bezdotykowe W Polsce własny samochód już dawno przestał być jakimkolwiek dobrem luksusowym.
Dlaczego? Auta są o wiele tańsze, a poza tym nie bez znaczenia jest też fakt, że bez problemu można kupić samochód używany.

Takie rozwiązanie zresztą cieszy się dużą popularnością.

Z racji tego, że samochodów jest naprawdę dużo, niezwykle często korzystamy z usług profesjonalnych myjni samochodowych, które proponują usunięcie wszystkich zabrudzeń, jakie w czasie użytkowania auta zebrały się na jego karoserii.
Mycie jest szybkie i przede wszystkim bardzo dokładne, dlatego popularność myjni jest całkowicie zrozumiała.
Ponadto, na myjni można też nabłyszczyć samochód, a jego wygląd dla wielu właścicieli ma priorytetowe znaczenie.

Czyszczenie_parą Technologia- cytat z Wikipedii

Woda jest podgrzewana w wytwornicy pary do około 180 °C, natomiast temperatura u wylotu dyszy może wahać się w granicach od 80° do 120° w zależności od temperatury otoczenia, długości węża parowego oraz jakości wytwornicy.
Gorąca, sucha para emulguje tłuszcz, rozpuszcza brud i inne zanieczyszczenia oraz zabija mikroorganizmy na czyszczonej powierzchni (większość z nich ginie już w temperaturze 85 °C). Skuteczność dezynfekcji w zależności od zastosowanego urządzenia i metody czyszczenia może przekraczać 99,5%.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Czyszczenie_parą.

Widok do druku:

myjnie bezdotykowe